Relaxační masáže

Relaxační masáže

Relaxační masáže

Relaxační masáže

Relaxační masáž má za cíl zmírnit stres a napětí, proto ji aplikujeme v pomalých, úmyslně dlouhých a přerušovaných pohybech, ale vždy s pevným a progresivním tlakem, kde využíváme všech známých masérských hmatů a tahů. Cíl tohoto typu masáže je kompletní relaxace těla a snížení svalového napětí.

Relaxační masáž provádíme po celém těle s důrazem na záda a spodní část krku, to proto, že v této oblasti se koncentruje stresové napětí, obavy a nepokoje.

Prospěch relaxační masáže:

  • obnovení svalové pružnosti a rozptýlení symptomů napětí. - poskytnutí uklidňujícího pocitu.
  • aktivace oběhového systému prostřednictvím zvýšeného dodání kyslíku do tkání.
  • masírovaní pokožky (tření kůže) pomáhá k uvolnění a k odstranění odumřelých buněk.


Při svalových potížích, jako jsou kontraktury, vám relaxační masáže poskytnou okamžitou úlevu díky masírovaní svalových vláken, které vedou k relaxaci a zmírnění bolesti svalů způsobené dlouhodobým nebo nepřirozeným držením těla; k maximálnímu účinku používáme speciální přírodní oleje. Svaly získají zpět svou pružnost a zlepší se celkové držení těla.

Aktivací krevního oběhu se zvyšuje dodávka kyslíku do tkání, což přispívá k lepšímu fungování vnitřních orgánů a to vede ke zlepšení celkového zdraví člověka.

Výhody relaxační masáže jsou známé jak po fyzické, tak po duševní stránce člověka, jelikož díky poskytnutí uklidňujícího pocitu se rozptýlí napětí a obavy, což aktivně napomáhá k účinnému boji proti stresu. Bendit z relaxační masáže má také kůže - odstraněním odumřelých kožních buněk usnadňuje tělu uvolnit odpadní produkty metabolismu. Relaxační masáže, jsou prospěchem nejen pro dospělé, ale i pro děti. Maji velmi pozitivní vliv na vaše emocionální a fyzické zdraví. Doporučujeme pravidelnost masáží pro získání a udržení všech zmíněných pozitivních účinků. Objednejte se a vychutnejte si všechny přínosy této nezapomenutelné a blahodárné masáže.

 

Vytisknout