Masážní přípravky

Masážní přípravky

Masážní přípravky

Masážní přípravky

Masážní prostředky používané při masáži jsou čistě přírodní oleje z rostlin, které prohlubují relaxaci a regeneraci Vašeho těla i duše.

Používáme prvotřídní za studena lisované. Jsou jedním z nejlepších prostředků zahánějících nepříznivě účinky stresu. Přispívají k harmonizaci vnitřní síly a vitality, přináší relaxaci, pohodu, spokojenost. Napomáhají navozovat pocity klidu, radosti, posilují pozitivní postoj k životu, zvyšují výkonnost, koncentraci, zmírňují bolesti hlavy. Mají obrovskou schopnost a sílu zasáhnout hluboko do psychiky

KOKOSOVÝ OLEJ
Nejlepší masážní prostředek, který se rozpouští při teplotě přibližně 24,5 °C nebo vyšší a proto dotek s Vaší pokožkou je velmi příjemný zážitek. Blahodárné účinky na pleť má zejména extra panenský olej. Je antibakteriální, můžeme jej tedy s úspěchem použít například k výplachům a desinfekci ústní dutiny nebo při mykózách. V oleji se nachází životodárná mastná kyselina laurinová, která se kromě kokosového a palmového oleje ve větší míře nachází jen v mateřském mléce. Právě tato kyselina se vysokou měrou podílí na budování imunitního systému. Olej má i tu vlastnost, že se energie obsažená v něm rychleji přeměňuje na aktivní energii, než je tomu u jiných tuků.

kokosovy_olej.pdf

BIO SLUNEČNICOVÝ OLEJ
Podporuje prokrvení pokožky. Díky vysokému obsahu vitamínu E kůži hojí a regeneruje, je vhodný na akné a ekzémy. Je součástí kvalitních masážních olejů. Bez konzervačních a vonných látek.

CELULINIE
Špičkový přírodní masážní olej, podporující lymfatický systém, vhodný při celulitidě, zvyšuje pružnost a pevnost pokožky. Pravidelnou masáží problematických partií zamezuje tvorbu celulitidy.

MED
Med si dodnes uchoval pověst léku na dýchací obtíže, sloužícího zvláště k odstraňování hlenů. Má také antiseptické účinky - již staří Řekové a Římané věřili, že med pomáhá hojit rány. Podobně jako cukr údajně působí rovněž jako dekongestivum (látka snižující překrvení) a mírné sedativum. Nápoj na bolení v krku připravíte rozpuštěním dvou lžic medu a šťávy z půlky citronu ve sklenici horké vody. Všechna sladká jídla povzbuzují mozek k tvorbě takzvaných endorfinů, přirozených látek tišících bolest. Sladká medová tekutina podporuje tvorbu slin a tak svlažuje suchou a podrážděnou krční sliznici. Při masáži účinně detoxikuje a vyživuje pokožku.

 

Vytisknout