Masáž proti ceulitidě a tvarování postavy

Masáž proti ceulitidě a tvarování postavy

Masáž proti ceulitidě a tvarování postavy

Masáž proti ceulitidě a tvarování postavy

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Celulitida je vlastně chytré ochranné opatření. Pokud je v našem těle příliš mnoho toxinů, které by mohly kolovat v organismu a poškozovat jej, tělo je přemění na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Buňky tak sílí, tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže čili celulitida. Ta bývá nejvýraznější na bocích, stehnech, zadečku či bříšku.      

Celulitida je dnes velmi častá u mnoha žen různého věku i váhy. K jejímu výskytu přispívá mnoho faktorů jako např. stres, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu, nesprávně nastavený pitný režim, hormonální antikoncepce apod.

Lymfa - málo známá tekutina: na lymfatickém systému závisí imunitní systém, lymfa transformuje tuky, bílkoviny, zplodiny látkové výměny, toxické látky, zbytky léků, zbavuje se jedů a nežádoucích látek. Správně fungující lymfa přivádí do těla a buněk kyslík, nové živiny, vitamíny, prvky nezbytné pro život. Lymfa má přímou souvislost s problémy pokožky např. celulitida, suchá a unavená pleť, otoky v oblasti lymfatických uzlin, očí, kloubů. Dále otékání nohou, zadržování toxinů a rakovinných buněk v těle.

Masáž proti celulitidě je velmi účinná a klientkami nejčastěji vyhledávaná.

Vytisknout