Klasická švédská masáž

Klasická švédská masáž

Klasická švédská masáž

Klasická švédská masáž

Klasická relaxační masáž je vhodná pro uvolnění zatuhlé šíje a zad, při bolestech pod lopatkou, nebo po jednostranné zátěži. Je vhodná k regeneraci nohou a rukou po sportovním a pracovním výkonu. U masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky ve svalech, např. kyselinu mléčnou. Mechanický účinek klasické masáže spočívá v podpoře návratu žilní krve z periferie do oběhového systému. Během klasické masáže dojde k posílení krevního oběhu, uvolnění svalstva, prokrvení a regeneraci pokožky

Účinky:
• uvolňuje masírované svalstvo
• povzbuzuje krevní oběh, tím obohacuje krev kyslíkem
• zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva
• má blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka.

Masáž šíje a zad
Výborná celková regenerace organismu a uvolnění fyzických i energetických bloků. Zvlášť vhodná pro osoby pracující v sedavých typech zaměstnání (u počítačů, řidičů atp.). Odstraňuje velmi časté bolesti krční páteře, které jsou typickým důsledkem strnulé pozice sezení u počítače. Ty mají za následek bolesti hlavy, tlaky za očima, vystřelování bolestí do rukou, nespavost a problémy se stresem, což přináší častější pocit únavy a menší výkonnost při práci. Masáž je vhodná nejen jako pomoc od bolesti, ale také jako účinná a příjemná prevence.

Celková švédská masáž
Komplexní regenerace a relaxace organismu upravující svalový tonus, posilující a upevňující duševní a fyzické zdraví. Osvěžující po fyzické a psychické námaze. Budete se cítit jako znovuzrození. Masáž zahrnuje reflexní masáž chodidel, nohou, hýždí, zad, šíje a hlavy. Skvělý relax pro tělo.
 

Vytisknout