Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Lukáš Masturba

  Erotické masáže by jste neměli prosím vás ? ptal jsem se všude ale řekli, že jedině u vás ...

 • Jana

  Děkuji ti mnohokrát za kouzelnou energetickou masáž, která je propojena mnoha prvky :-) Dnes jsem si dovolila přijímat vše co mé tělo a duše potřebuje, takové uvolnění jsem si už hodně dlouho nedopřála a při tom vím, že toto je moc důležité pro mé zdraví, Pavle dáváš tu nej, nej masáž, která je propojena léčivým světlem a nás je abychom si dopřály tuto energetickou masáž a dokázaly jí přijmout, díky za tvůj dar s kterým tak skvěle pracuješ :-) Jana

 • Lucka Plšková

  Nechci, aby to znělo jako nějaká reklama, ale pokud si myslíte, že jste zažili skvělou masáž a nebyli jste u pana Pavla Elise, tak jste ji opravdu nezažili. Než jsem se dostala do rukou pana Pavla byly masáže příjemné, ale nic co by mi v životě výrazně chybělo, pokud bych o to přišla. Po prožití energetické masáže se mi tak trochu změnil svět. Nedovedete si představit, co vaše tělo a mysl dokáže, když s vámi pracuje energie od čistého človíčka. Tyto masáže pro mě mají úplně jiný rozměr, o který nechci přijít. Zní to jako klišé, ale kdo nepozná, neuvěří.

 • Marika

  Masáž lávovými kameny a masáž obličeje jsem dostala k narozeninám od mamči a dědy Mirka za což jim děkuji a masáž byla prostě úžasná, odcházela jsem zrelaxovaná a odpočatá a dokonce mi přestali brnět ruce. Příjemné prostředí a pan Elis je taky moc milý člověk s příjemným úsměvem. Již jsem objednaná na další masáž a můžu vřele doporučit.

 • Jitka

  Do rukou Pavla jsem se dostala díky kamarádce. Mám 2 x po operaci krční páteře, k tomu zlobí bederka, tudíž neustálé bolesti. S Pavlem jsme si nejprve popovídali a na jeho doporučení jsem \r\nabsolvovala masáž lávovými kameny a energetickou masáž. Byla jsem v tu chvíli jak na jiném světě. Uvolnění, relax, jenom já. Odcházela jsem plná energie a s pocitem uvolnění od bolestí. Nechci tvrdit, že bolesti už nemám žádné, ale jsou v menší intenzitě. Již teď se těším na další návštěvu u něj, a budu doufat, že se dostanu do takové fáze, kdy budu moci zase žít bez každodenní bolesti. Díky Pavliku.

 • hanka

  Masáž u Pavla jsem dostala jako vánoční dárek. Do té doby jsem s masáží neměla moc zkušeností, a přistupovala jsem k tomu, že je to něco navíc, že to mít nemusím. Ale opak je pravdou. Jen musíte najít toho správného maséra. A tím Pavel je. Jeho masáže jsou sami o sobě úžasným zážitkem, ale Pavel je i člověk, který vám dokáže dávat něco navíc. Neskutečným zážitkem jsou energetické masáže. Jeho ruce jsou jakoby zázračné. Dokáže ve mně probudit velký proud energie, který je zároveň velmi léčivý. Pročistí se čakry, zharmonizuje celý organizmus. Život se zdá krásnější, i přes všechny starosti a problémy, které přináší, ale začnete se na ně dívat jinak, s určitým nadhledem. Pocity, které při masáži prožívám, nedokáži úplně slovy popsat, ale je to moc příjemný, osvobozující zážitek. Pokaždé odcházím uvolněná, plná energie, o několik let mladší. Určitě všem Pavla jako maséra moc doporučuji. Vyzkoušejte jeho masáže, abyste poznali o co přicházíte.

 • Hanka

 • Věra Škopová

  Pavel je jeden z nejlepších, u kterých jsem byla. Vřele ho všem doporučuji. Má v sobě cosi nadpřirozeného a dokáže člověku skutečně efektivně pomoci, ulevit tělu, duši a nechat Vaši energii proudit tak jak má. Byla jsem u něj na masáži proti celulitidě – super věc, výsledky byli viditelné hned. Nedávno jsem Pavla navštívila po té, co jsem si velmi namohla při práci bederní páteř. Absolvovala jsem lávové kameny, energetickou masáž spojenou s dalšími prvky, které moje tělo a duše vyloženě potřebovali, skvělá hudba k tomu, prostě paráda. Z 1 hodiny byli nakonec hodiny 3. Člověku se skutečně nechce odejít, jelikož má pocit, že je ještě potřeba tělu cosi dát. Měla jsem opravdu chvílemi pocit, že lítám, naprosto uvolněná a v pohodě. Odcházela jsem od Pavla téměř již bez bolesti a bylo mně do zpěvu. Nyní to jsou 2 dny a bolest bederky je pryč. Opravdu Pavel je takový kouzelník.

 • Elena

  Energetická masáž je má nejoblíbenější. Vždy si při ní nádherně zalétám :-), odpočinu a dostanu blíže sama k sobě. Je to úžasná masáž, která mi dává sílu jít tím správným směrem. Jsem moc vděčná, že jsem Pavla našla.

 • Adéla

  U Pavla jsem vyzkoušela už 3 druhy masáží - masáž proti celulitidě - nejen že je procedura příjemná, ale má skutečně měřitelné výsledky, masáž lávovými kameny - úžasný relax, hlavně masáž obličeje je velice příjemná a po kouknutí do zrcadla nebudete věřit vlastním očím, jaký má masáž omlazující efekt a energeticko-harmonizační masáž - to se nedá slovy popsat, to se prostě musí zažít a ani pak možná nebudete chápat... :-) Pavel je navíc velice příjemný a empatický člověk, se kterým se dá i hezky popovídat.


Vložit vzkaz