Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Helena Koláčná

  Dobrý den, dnešní, moje první masáž u pana Elise, byla skvělá, bezbolestná, pan Elis používal lávové kameny i masáž pomocí baňky na ztuhlá záda , velice doporučuji. Doplnil mi energii a zbavil dlouhodobé úporné bolesti hlavy. Objednala jsem se znovu. Helena K.

 • Anna

  Energeticko-harmonizaci masáž jsem dostala od syna :-D velmi jsem si ji užila a hlavně odpočinula . Doporučuji

 • Blanka

  Byla jsem na masáži již dvakrát a vždy jsem byla nadmíru spokojena. Velmi příjemné a klidné prostředí, dvě hodiny psychické relaxace.

 • Dana Petrová

  Dobrý den, rovněž se připojuji ke všem kladným příspěvkům. Energeticko-harmonizační masáž a hlavně empatie pana Elise mi moc pomohla po fyzické i psychické stránce a cítím se opravdu dobře. Už jsem objednána na další návštěvu a těším se. Ještě jednou moc děkuji za skvělý přístup 

 • B. Lebdušková

  Nebyla to moje první masáž co jsem absolvovala, byla určitě ta nejlepší. Dcera mi ji věnovala k svátku. Moc jsem jí dnes děkovala, že mi dala tak skvělý dárek. Masáž lávovými kameny je úžasná a mohu ji každému vřele doporučit. Děkuji také skvělému masérovi a těším se na další návštěvu.

 • Květa K.

  Dobrý den,masáž energeticko-harmonizační jsem dostala od dcery k vánocům.Na takovou masáž jsem šla poprvé a nevěděla jsem, co mě čeká.Po psychické stránce jsem na tom nebyla dobře a o fyzické už ani nemluvím.Pan Elis mě svým milým a duši lahodícím přístupem zcela odzbrojil a během těch dvou hodin ač jemnou,citlivou masáží a nebo vlídným slovem, ze mě sundal ten tíživý kámen a já šla domů uvolněná,plná energie a s usměvem na tváři.Pan Elis je mistr masáže a léčitel duše na pravém místě.Jsem znovu objednána a už se moc těším.Jen mě mrzí,že jsem ho nenašla dřív.Moc děkuji a vřele služby p.Elise doporučuji.

 • Radka Svatonova

  Dobry den,dnes jsem absolvovala masaz lavovymi kameny celeho tela i obliceje. Pan Elis byl velmi prijemny,vse mel perfektne pripravene a casove skvele rozlozene. Kdo tuto masaz nepoznal,vrele doporucuji,mohu vas ujistit,ze je to uplne odlisny zazitek,nez pri klasicke masazi.Pan Elis ma velmi jemne pohyby i doteky.Pri odchodu jsem se citíla velmi uvolnene a odpocinute...jen odletet ????

 • Iva Preussová

  Pěkný den:) Chci moc poděkovat za trio Anna Chocholoušová, Jana Sedláková a Iva Preussová. Poukaz na masáž jsme dostaly k vánocům a je fakt, že Ježíšek se skutečně trefil. Všechny jsme byly velice spokojeny a rády se k Vám na masáže vrátíme a v podstatě již vracíme. Nemůžu jinak, než Vás pane Elisi doporučit Všem, které trápí jak tělo, tak duše:) Děkuji Iva Preussová

 • Alexandra

  Masáž jsem dostala jako dárek byla to moje druhá návštěva u p. Elise a zase jsem byla moc spokojená. Všem můžu návštěvu doporučit.

 • Dagmar

  Poukaz jsem obdržela jako dárek - s masáží jsem byla velmi spokojená, byla přínosem nejenom pro mé tělo, ale i pro mé duševní rozpoložení. Byla to má první návštěva, ale určitě to nebyla návštěva poslední, mohu doporučit všem váhajícím...


Vložit vzkaz