Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • B. Lebdušková

  Nebyla to moje první masáž co jsem absolvovala, byla určitě ta nejlepší. Dcera mi ji věnovala k svátku. Moc jsem jí dnes děkovala, že mi dala tak skvělý dárek. Masáž lávovými kameny je úžasná a mohu ji každému vřele doporučit. Děkuji také skvělému masérovi a těším se na další návštěvu.

 • Květa K.

  Dobrý den,masáž energeticko-harmonizační jsem dostala od dcery k vánocům.Na takovou masáž jsem šla poprvé a nevěděla jsem, co mě čeká.Po psychické stránce jsem na tom nebyla dobře a o fyzické už ani nemluvím.Pan Elis mě svým milým a duši lahodícím přístupem zcela odzbrojil a během těch dvou hodin ač jemnou,citlivou masáží a nebo vlídným slovem, ze mě sundal ten tíživý kámen a já šla domů uvolněná,plná energie a s usměvem na tváři.Pan Elis je mistr masáže a léčitel duše na pravém místě.Jsem znovu objednána a už se moc těším.Jen mě mrzí,že jsem ho nenašla dřív.Moc děkuji a vřele služby p.Elise doporučuji.

 • Radka Svatonova

  Dobry den,dnes jsem absolvovala masaz lavovymi kameny celeho tela i obliceje. Pan Elis byl velmi prijemny,vse mel perfektne pripravene a casove skvele rozlozene. Kdo tuto masaz nepoznal,vrele doporucuji,mohu vas ujistit,ze je to uplne odlisny zazitek,nez pri klasicke masazi.Pan Elis ma velmi jemne pohyby i doteky.Pri odchodu jsem se citíla velmi uvolnene a odpocinute...jen odletet ????

 • Iva Preussová

  Pěkný den:) Chci moc poděkovat za trio Anna Chocholoušová, Jana Sedláková a Iva Preussová. Poukaz na masáž jsme dostaly k vánocům a je fakt, že Ježíšek se skutečně trefil. Všechny jsme byly velice spokojeny a rády se k Vám na masáže vrátíme a v podstatě již vracíme. Nemůžu jinak, než Vás pane Elisi doporučit Všem, které trápí jak tělo, tak duše:) Děkuji Iva Preussová

 • Alexandra

  Masáž jsem dostala jako dárek byla to moje druhá návštěva u p. Elise a zase jsem byla moc spokojená. Všem můžu návštěvu doporučit.

 • Dagmar

  Poukaz jsem obdržela jako dárek - s masáží jsem byla velmi spokojená, byla přínosem nejenom pro mé tělo, ale i pro mé duševní rozpoložení. Byla to má první návštěva, ale určitě to nebyla návštěva poslední, mohu doporučit všem váhajícím...

 • Barča Vojtěchová

  Strávila jsem jsem zde velmi příjemnou hodinu a půl. Pan masér mi skvěle rozmasíroval má ztuhlá záda a vůbec to nebolelo. Navíc to byla i parádní psychická relaxace a já odcházela odpočinutá s úsměvem na tváři.

 • Jaromíra Čermáková

  Jarina Č. Energeticko-harmonizační masáž jsem dostala jako dárek.Strávila jsem velmi příjemné dvě hodiny a oceňuji empatický přístup pana Elise a celkovou atmosféru. Ráda bych si toto příjemné rozmazlováni zopakovala. Ještě jednou dík.

 • Jaroslava

  Velmi příjemný pán. Masáže byly nad má očekávání, jemné, příjemné. Všem vřele doporučuji.

 • Mirka Udržalová

  Již dvakrát jsem vyzkoušela energeticko - harmonizační masáž a určitě doporučuji. Příjemné prostředí i hudba, profesionální přístup a hlavně klid a pohodu v duši, které si v sobě i po masáži odnesete.


Vložit vzkaz