Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Pavel Elis

  Dobrý den pane Radomile, pokud se tak, opravdu jmenujete Máte pocit, že je to dobře napsaná bakalářská práce, tak tím určitě potěšíte každou klientku za její příspěvek. Děkuji za ně, protože nechci, aby se z toho stalo diskuzní fórum. Jen přemýšlím nad tím, proč právě vy připomínáte, za co se platí a za co se děkuje, když se neznáme, neznáte mou práci. Nemáte nic společného se mnou ani s mojí prací. Nejste klient, ani jste nikdy nebyl. Co takhle přijít na masáž, nežli vyslovím nějaký verdikt. Přeji krásné léto pane Radomile a spousty lepší nálady a energie.

 • Radomil Sejnoha

  vsechny prispevky komentar : to vypada jako dobre napsana bakalarska prace pro podporu prodeje a sluzeb\r\n\r\nvsem bych chtel pripomenout tada se nedekuje tady se plati

 • Vlaďka J.

  Také já jsem měla tu možnost zažít energeticko-harmonizační masáž celého těla, díky své pozorné dceři :-), a byl to fakt úžasný zážitek! Úplně něco jiného, než běžné masáže, na které chodím. Příjemné, miloučké, laskavé hýčkání a takové jakési souznění duše a těla. Krásný uvolňující pocit, který jsem si ráda prožila a určitě prožiju znova. Doporučuji vyzkoušet!

 • Monika K.

  Kancelářská práce nám zatuhuje a krátí svaly na rukou. Stálý předklon nad klávesnicí atd. Dárek od dětí přišel v pravou chvíli. Počáteční pochyby vzaly brzo za své. Příjemná a účinná masáž a pro nás energeticky vyprahlé doping. Neuvěřitelný doping. Odcházím odpočatá, uvolněná a pozitivně naladěná. Doporučuji všem, úžasný zážitek, skvělá masáž. Přijdu zase ;-)

 • Simona B.

  Od dcery jsem dostala dárek – masáž u pana Elise. Těšila jsem se a zároveň mě přepadal ostych, je mi již hodně přes padesát let. Po vstupu do místnosti ze mě během chvilky veškerý stud díky přístupu, žertování a pohodě, která z pana Elese čišela, spadnul. Masáž byla úžasná, profesionální, prostě perfektní. Když jsem odcházela, měla jsem pocit, že se vznáším a jsem nabitá obrovskou energií a zároveň úžasně uklidněná. Děkuji a těším se na další návštěvu.

 • Lenka Kvapilová

  Jsem žena po padesátce, která nevyhledává kosmetické ani masážní salony. Mám zřejmě potřebu se více starat o ostatní než o sebe… Když jsem dostala jako dárek 120minutovou energeticko-harmonizační masáž, tak jsem měla upřímnou radost, že zažiju něco nového, ale zároveň děs z toho co tam proboha budu dělat, když se stydím svléknout se pomalu i sama před sebou a blížila jsem se k salonu s tím, že bych raději šla k zubaři nebo na gyndu… První dojem z pana maséra jsem měla poněkud rozpačitý, ale po krátkém vstupním pohovoru ze mě postupně všechny obavy vyprchaly a začali jsme se věnovat harmonizační masáži lávovými kameny, po ní jsem měla možnost podstoupit masáž obličeje a dekoltu nebo energetickou masáž – práci s energií, na kterou jsem byla ve vstupním pohovoru upozorněna, že je poněkud zvláštní. Vybrala jsem si práci s energií (momentálně procházím složitým obdobím – starám se o těžce nemocného otce, což je náročné nejen fyzicky ale především psychicky, takže jsem „potřebovala tu energii “. Po této proceduře jsem nebyla schopna říci panu Elisovi nic jiného, než jen „děkuji Vám za skvělou a příjemnou masáž, nevím co říct, musím to teprve vstřebat…“. V tu chvíli jsem jen věděla, že to chci zažít znovu a hned jsem se také objednala. Dnes jsem tři dny po masáži, cítím se naprosto skvěle, pan Elis mě dostal do stavu fyzického a psychického uvolnění, do stavu hlubokého vnitřního klidu a také do stavu vyššího vědomí, kde začínám vnímat své emoční a mentální bloky, které mě omezují život. Odcházela jsem jako nový člověk s vnitřním klidem a naprostou pohodou, která ve mně stále přetrvává. Pane Elisi, nevím jak jinak Vám poděkovat za skvělou masáž než touto malou zpovědí a velkým uznáním za práci, kterou konáte pro ostatní. Děkuji a již nyní se těším na příští masáž.

 • Jana Z.

  Masáž jsem dostala jako dárek od dcery. Pan Elis byl příjemný, pozorný, vycítil, kde mám na páteři problém, a na ten se trochu víc zaměřil. I řešení problému bylo bezbolestné a příjemné.\r\nI další dny po masáži jsem nebyla \" jak rozlámaná\", jak to někdy bývá. Prostě profesionální přístup a měkké, teplé, zázračné ruce, které pohladí na těle i na duši. Prostě nádhera!\r\nČas prožitý na masáži máte pocit, že vy jste ta jediná, hýčkaná....

 • Stepanka

  Mohla bych se rozepsat a vychvalovat, ale stačí jedno slovo... "luxus", cítím se super, těším se na další, děkuji.

 • Kateřina

  Na masáž občas zajdu, ale zkušenosti všelijaké. K panu Elisovi jsem šla poprvé a tedy bez valných očekávání. Ale čas strávený u něj byl naprosto nevšedním a výjimečným, jen doufám že ne neopakovatelným, zážitkem! Jeho léčivé doteky plné života a osobní přístup přináší dokonalý balzám pro tělo i pro duši. Odcházela jsem jako znovuzrozená, vyrovnaná, načerpaná krásnou energií... a pochopitelně objednaná na další masáž :-)

 • Silva Hlavatá

  Komentář k masáži? Nelze vyjádřit slovy! Vlastně to není masáž, to je DAR. A když ho přijímáte, zalijou vás ty nejkrásnější pocity. Čas se tam zastaví a VY jste ta JEDINÁ! Až za sebou při odchodu zavřete dveře, dojde vám, jak to byl silný zážitek. Setkání s osobností nekonečné energie a empatie. DÍKY!!! Silva


Vložit vzkaz