Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • bellebrece

  Hi :). I am from Netherlands and i don't know how can i disable my signature? Regards :)

 • harmony care

  Malý moment, podívám se :)

 • KristinaWem

  Je někdo doma? :)

 • Adriana Štěrbová

  Pracuji již 14 let jako osobní asistentka u klientů na invalidním vozíku. Několikrát denně je přesunuji a bolí mne záda. Navíc jsem po operaci páteře a další mne čeká. Proto jsem od syna dostala poukaz na 1,5 hodinovou masáž lávovými kameny. Měla jsem z toho velkou obavu, ale masáž byla úžasně příjemná a hlavně bezbolestná. Velmi ráda si ji objednám znovu. Všem vřele doporučuji.

 • Petra J.

  Dobrý den,\r\nmasáž jsem dostala od své setry jako dárek k vánocům.Masáž byla naprosto dokonalá. Určitě doporučuji.Velmi příjemný zážitek.

 • Eva Křížová

  Dobrý den, od přítele jsem dostala pod stromeček masáž k panu masérovi. Přišla jsem k němu s velkými bolestmi bederní páteře. Pan masér mi velmi pomohl. Má opravdu zlaté ruce. Jeho masáž je velmi příjemná, dodá tělu spoustu energie. Určitě se k němu ještě vrátím. Všem doporučuji tuto masáž zkusit, jistě budete stejně spokojeni jako já.

 • Lucie Plšková

  K panu Elisovi chodím již asi 4 rokem a podle mých krásným stavů, se kterými opouštím jeho dveře asi nikdy jen tak nepřestanu chodit. Za tu dobu co k němu chodím, jsem se nikdy nepřestala při jeho masážích nudit, vlastně každá masáž je něčím vyjímečná a obohacující. Je to pro mě vždy nové poznání sama sebe a vždy je to pro mě součást vlastní terapie. Každá jeho masáž vyvolá velký příval energie a v mém případě zde dochází i k silnému pročištění mysli, kdy při masáži dojdu často i ke spoustě řešení či aha momentů. Pokaždé odcházím s pocitem, že vše v mém životě je tam kde má a vše dopadne dobře, tak se nemusím o nic obávat.

 • Petra Horychová

  Dobrý den, :-) dostala jsem od svého syna dárek k vánocům poukaz na masáž k Harmony care. S masérem jsem byla spokojena. Určitě doporučuji a těším se na další naštěvu. :)

 • Silva Hlavatá

  .....jemně navážu na předchozí krásné hodnocení ....BOŽÍ ZÁŽITEK....no vskutku, to nelze ani nejlepšími slovy popsat. TO SE MUSÍ ZAŽÍT. Jen bych to ještě přiblížila snu...z té masáže lávovými kameny na obličeji, kde zároveň tančí prsty, jemné dlaně, se začne v mysli odehrávat příběh. Věřte, že tolik energie, co se ve Vás probudí, je kouzelný zážitek. Jsem vděčná, že mohu navštěvovat salón pravidelně, a touto péčí se vyloženě hýčkat! Děkuji za andělské ruce!

 • Renata Heblíková

  Dobrý den pane Elis, na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela vaši masáž zad a obličeje lávovými kameny a jsem fakt nadšená. Jedna z nejlepších masáží na kterých jsem kdy byla - zkrátka BOŽÍ ZÁŽITEK. Odcházela jsem od Vás odpočatá a plná energie. Chci ještě vyzvednout masáž obličeje lávovými kameny, velmi příjemná a tak jemnou pleť bez vrásek jsem měla před 10 lety. Jsem moc ráda, že mě k vám osud zavál a těším se na další návštěvu. Všem určitě doporučuji !!!!!!


Vložit vzkaz