Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Jana Čermáková

  Obdržela jsem energeticko-harmonizační masáž od své dcery k narozeninám a byl to pro mne ten nejlepší dárek. Pan Pavel Elis je totiž nejen skvělý masér ale i úžasný terapeut , má dar pro práci s energií. Odcházela jsem uvolněná a plná energie, odešla i dlouhodobá bolest kloubu. Ještě jednou veliké díky za nádherný přístup a andělské ruce.

 • Liběna Čaladi

  Dobrý den.Nedávno jsem absolvovala skvělou masáž lávovými kameny. Mohu doporučit. Pan Elis je skvělý masér.

 • Blanka Vosyková

  I moje druhá masáž lávovými kameny byla úžasná! Pan Elis je skvělý a příjemný masér. Děkuji a vřele doporučuji. ????❤️????????

 • Petra Zahradnikova

  Také jsem dostala poukaz. Masáž je úžasná. Pan Elis má zlaté ruce. A už jsem se objednala znovu. Moc se těším. Vřele doporučuji.

 • Marcela E.

  Dobrý den,pan Ellis má zlaté ruce. Lepší masáž jsem ještě nezažila. Po masáži jsem byla plná energie. Moc děkuji.

 • Lenka S.

  Dobrý den, mé děti vědí, co mám ráda a co mne potěší . Dostala jsem dárkový poukaz na relaxační masáž a opravdu jsem relaxovala. Pan Elis má jedinečný, nenásilný přístup, masáž zad i obličeje je úžasná, pohodová a nadčasová. Ztrácíte pojem o čase a jen si užíváte. Ráda se opět objednám a mohu jen doporučit. ,,Co nezkusíš, nevíš ,, . Krásný den

 • Pavlína Petříková

  Dobrý den, před několika dny jsem také díky dárkovému poukazu od syna navštívila masážní salon pana Elise. Ocitla jsem se opravdu v příjemném prostředí, kde se mi pan masér skutečně mistrně věnoval. Jeho masáž dokáže člověka opravdu téměř uvést mimo realitu, krásně si při ní odpočine a odchází pak opravdu nabitý energií a elánem. Byla jsem velice spokojena a takovou masáž mohu jen doporučit. Panu Pavlovi ještě jednou moc děkuji.

 • Anna Hutlová

  Dobrý den, pana Elis mohu jen a jen doporučit! Masáž jsem dostala od svého syna k Vánocům a mohu říct, že to byla jedna z nejlepších masáží vůbec. Pan Elis má neskutečné ruce, ještě jednou děkuji!!

 • Pavel Elis

  Dobrý den, prosím napište mi na email harmony.care@seznam.cz

 • Petr Sedlacek

  Dobry den pane Elis, poslouchal jsem na youtubu vas rozhovor ohledne pyramidy ve Visoku. Moc me toto tema zajima. Rad bych se o tom dozvedel vice, mate nejaka info jeste? A docela me zaujala situace , kterou tam popisujete, ze nejaka osoba se lecila uvnitr pyramidy z rakoviny. Jak to dopadlo, vite neco o tom? Ptam se take proto, ze moje kamaradka trpi nemoci Hashimota a rad bych ji pomohl, bohuzel nevim jak. Doufam, ze by ji navsteva v Bosne pomohla. Dekuji za odpoved Petr Sedlacek


Vložit vzkaz