Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • Silva Hlavatá

  .....jemně navážu na předchozí krásné hodnocení ....BOŽÍ ZÁŽITEK....no vskutku, to nelze ani nejlepšími slovy popsat. TO SE MUSÍ ZAŽÍT. Jen bych to ještě přiblížila snu...z té masáže lávovými kameny na obličeji, kde zároveň tančí prsty, jemné dlaně, se začne v mysli odehrávat příběh. Věřte, že tolik energie, co se ve Vás probudí, je kouzelný zážitek. Jsem vděčná, že mohu navštěvovat salón pravidelně, a touto péčí se vyloženě hýčkat! Děkuji za andělské ruce!

 • Renata Heblíková

  Dobrý den pane Elis, na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela vaši masáž zad a obličeje lávovými kameny a jsem fakt nadšená. Jedna z nejlepších masáží na kterých jsem kdy byla - zkrátka BOŽÍ ZÁŽITEK. Odcházela jsem od Vás odpočatá a plná energie. Chci ještě vyzvednout masáž obličeje lávovými kameny, velmi příjemná a tak jemnou pleť bez vrásek jsem měla před 10 lety. Jsem moc ráda, že mě k vám osud zavál a těším se na další návštěvu. Všem určitě doporučuji !!!!!!

 • Jana Čermáková

  Obdržela jsem energeticko-harmonizační masáž od své dcery k narozeninám a byl to pro mne ten nejlepší dárek. Pan Pavel Elis je totiž nejen skvělý masér ale i úžasný terapeut , má dar pro práci s energií. Odcházela jsem uvolněná a plná energie, odešla i dlouhodobá bolest kloubu. Ještě jednou veliké díky za nádherný přístup a andělské ruce.

 • Liběna Čaladi

  Dobrý den.Nedávno jsem absolvovala skvělou masáž lávovými kameny. Mohu doporučit. Pan Elis je skvělý masér.

 • Blanka Vosyková

  I moje druhá masáž lávovými kameny byla úžasná! Pan Elis je skvělý a příjemný masér. Děkuji a vřele doporučuji. ????❤️????????

 • Petra Zahradnikova

  Také jsem dostala poukaz. Masáž je úžasná. Pan Elis má zlaté ruce. A už jsem se objednala znovu. Moc se těším. Vřele doporučuji.

 • Marcela E.

  Dobrý den,pan Ellis má zlaté ruce. Lepší masáž jsem ještě nezažila. Po masáži jsem byla plná energie. Moc děkuji.

 • Lenka S.

  Dobrý den, mé děti vědí, co mám ráda a co mne potěší . Dostala jsem dárkový poukaz na relaxační masáž a opravdu jsem relaxovala. Pan Elis má jedinečný, nenásilný přístup, masáž zad i obličeje je úžasná, pohodová a nadčasová. Ztrácíte pojem o čase a jen si užíváte. Ráda se opět objednám a mohu jen doporučit. ,,Co nezkusíš, nevíš ,, . Krásný den

 • Pavlína Petříková

  Dobrý den, před několika dny jsem také díky dárkovému poukazu od syna navštívila masážní salon pana Elise. Ocitla jsem se opravdu v příjemném prostředí, kde se mi pan masér skutečně mistrně věnoval. Jeho masáž dokáže člověka opravdu téměř uvést mimo realitu, krásně si při ní odpočine a odchází pak opravdu nabitý energií a elánem. Byla jsem velice spokojena a takovou masáž mohu jen doporučit. Panu Pavlovi ještě jednou moc děkuji.

 • Anna Hutlová

  Dobrý den, pana Elis mohu jen a jen doporučit! Masáž jsem dostala od svého syna k Vánocům a mohu říct, že to byla jedna z nejlepších masáží vůbec. Pan Elis má neskutečné ruce, ještě jednou děkuji!!


Vložit vzkaz