Vzkazy

Vzkazy

Vzkazy

 • StevenProro

  https://vkppl.info - поделись ссылкой с друзьями

 • Lucie Plšková

  K panu Elisovi chodím již asi 4 rokem a podle mých krásným stavů, se kterými opouštím jeho dveře asi nikdy jen tak nepřestanu chodit. Za tu dobu co k němu chodím, jsem se nikdy nepřestala při jeho masážích nudit, vlastně každá masáž je něčím vyjímečná a obohacující. Je to pro mě vždy nové poznání sama sebe a vždy je to pro mě součást vlastní terapie. Každá jeho masáž vyvolá velký příval energie a v mém případě zde dochází i k silnému pročištění mysli, kdy při masáži dojdu často i ke spoustě řešení či aha momentů. Pokaždé odcházím s pocitem, že vše v mém životě je tam kde má a vše dopadne dobře, tak se nemusím o nic obávat.

 • Petra Horychová

  Dobrý den, :-) dostala jsem od svého syna dárek k vánocům poukaz na masáž k Harmony care. S masérem jsem byla spokojena. Určitě doporučuji a těším se na další naštěvu. :)

 • Silva Hlavatá

  .....jemně navážu na předchozí krásné hodnocení ....BOŽÍ ZÁŽITEK....no vskutku, to nelze ani nejlepšími slovy popsat. TO SE MUSÍ ZAŽÍT. Jen bych to ještě přiblížila snu...z té masáže lávovými kameny na obličeji, kde zároveň tančí prsty, jemné dlaně, se začne v mysli odehrávat příběh. Věřte, že tolik energie, co se ve Vás probudí, je kouzelný zážitek. Jsem vděčná, že mohu navštěvovat salón pravidelně, a touto péčí se vyloženě hýčkat! Děkuji za andělské ruce!

 • Renata Heblíková

  Dobrý den pane Elis, na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela vaši masáž zad a obličeje lávovými kameny a jsem fakt nadšená. Jedna z nejlepších masáží na kterých jsem kdy byla - zkrátka BOŽÍ ZÁŽITEK. Odcházela jsem od Vás odpočatá a plná energie. Chci ještě vyzvednout masáž obličeje lávovými kameny, velmi příjemná a tak jemnou pleť bez vrásek jsem měla před 10 lety. Jsem moc ráda, že mě k vám osud zavál a těším se na další návštěvu. Všem určitě doporučuji !!!!!!

 • Jana Čermáková

  Obdržela jsem energeticko-harmonizační masáž od své dcery k narozeninám a byl to pro mne ten nejlepší dárek. Pan Pavel Elis je totiž nejen skvělý masér ale i úžasný terapeut , má dar pro práci s energií. Odcházela jsem uvolněná a plná energie, odešla i dlouhodobá bolest kloubu. Ještě jednou veliké díky za nádherný přístup a andělské ruce.

 • Liběna Čaladi

  Dobrý den.Nedávno jsem absolvovala skvělou masáž lávovými kameny. Mohu doporučit. Pan Elis je skvělý masér.

 • Blanka Vosyková

  I moje druhá masáž lávovými kameny byla úžasná! Pan Elis je skvělý a příjemný masér. Děkuji a vřele doporučuji. ????❤️????????

 • Petra Zahradnikova

  Také jsem dostala poukaz. Masáž je úžasná. Pan Elis má zlaté ruce. A už jsem se objednala znovu. Moc se těším. Vřele doporučuji.

 • Marcela E.

  Dobrý den,pan Ellis má zlaté ruce. Lepší masáž jsem ještě nezažila. Po masáži jsem byla plná energie. Moc děkuji.


Vložit vzkaz