Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Expedice Bosna

 Rád bych se s Vámi podělil o vlastní poznatky, zkušenosti a zážitky z Údolí Pyramid v Bosně. Již před časem jsem vložil informaci o Bosenských Pyramidách s názvem

" Musíme změnit historii celého světa " a teď začátkem října se vydal s http://wmmagazin.cz

na poznávací expedici do Údolí Bosenských pyramid. 

Večer jsme vyjížděli z Brna a ráno už snídali kávu na Bosenské čerpací stanici. U ranní kávy jsem poprvé slyšel o energetických bytostech, o neidentifikovatelných předmětech  ( UFO ), které tam byli natočeny.

Se zvědavostí a očekáváním jsme vyjížděli. První zastávka cestou do Visoka byla v Zavidoviči, kde jsou největší nálezy kamenných koulí v Evropě. Objevily se po nedávném sesuvu půdy.

Už při vstupu do tohoto údolí jsem cítil zvláštní vnitřní pocit, který se dá jen těžko popsat a slovy vyjádřit. Prošel jsem celé údolí a zachytil několik záběrů na fotografiích. Při cestě zpět jsem se musel z nepopsatelných důvodů zastavit a udělat ještě jednu fotku.

Poslechl jsem vnitřní hlas a vyfotil něco co můžeme nazývat třeba??

„Dosud nepopsaná energie“, nebo nasvícená „kapka vzdušné vlhkosti“.

Vyfotil jsem "něco" mezi sebou a kamennou koulí. Podle odborníka se objekt nachází cca 3 metry ode mě. Zvolte si podle sebe z těchto dvou možností.

Od té doby jsem tyto úkazy fotil skoro stále a nejen já a hlavně s různými fotoaparáty či mobily.

 

 

Po příjezdu do Visoka jsme navštívili podzemní labyrint Ravne. Meditovali jsme u megalitu K2 a v léčebné komoře.

 

 

Po snídani nás celý den provázel průvodce Nadace. Navštívili jsme znovu labyrint Ravne tentokrát s odborným výkladem.

  

Další cesta vedla na pyramidu Slunce. Z vrcholu pyramidy proudí silný energetický paprsek 28 Kilohertzů. Nedaleko vrcholu je místo, kde byla naměřena vyšší pulsující energie. Až doma, při prohlížení zvětšených fotografií jsme každý objevil vyfocenou anomálii něčeho, co běžným okem nebylo vidět. Přesto se podařilo vyfotografovat, jak se cosi vznáší nad energetickými paprsky. Děkuji Haně za její postřeh.

 

 

Poslední den začalo pršet, přesto jsme navštívili královskou mohylu ve Vratnici a první archeologickou sondu na pyramidě Měsíce.

Před deštěm jsme se ukryli v labyrintu Ravne. Ozdravný, nebo meditační pobyt probíhal v nově otevřené léčebné komoře v zadní části u megalitu K5

 

Tady bych se rád zastavil a položil na závěr pár otázek.

V patnáct hodin odpoledne jsme vcházeli do labyrintu. Na závěr jsem se rozhodl vyzkoušet řízenou devadesáti minutovou meditaci na vytělesnění. Meditace probíhala za úplné tmy a se slovy: " za minutu zhasínám " jsem zapnul mobilní telefon s nahrávkou meditace a nasadil sluchátka. Asi v polovině meditace mě vrátili (skoro násilně) zpět do běžného světa se slovy: " vstávej už končíme".

Na telefonu jsem dal pauzu a šel za ostatními ven.

" Proč končíme tak brzy? ", byla moje první otázka venku.

" Nekončíme brzy, podívej se na hodinky ". Čas na mých hodinkách ukazoval půl páté, podíval jsem se na mobil, ale čas zastavené meditace byl v třicáté první minutě.

A já si tedy pokládám otázku, kam mi zmizela ta hodina rozdílu mezi odehranou meditací a časem na hodinkách? Kde jsem tu hodinu byl? Co vše ještě o tom našem světě nevíme?

PS: Jako bonus vám chci ukázat, že tyto úkazy fotím stále i doma.

Vzhledem k tomu, že jsem v Bosně nebyl naposledy, tak vás budu informovat a zveřejňovat další nové poznatky. Pokud by jste měli zájem ochutnat atmosféru a energie v údolí Bosenských pyramid obraťte se na http://wmmagazin.cz

V následujících dnech čekejte další podrobnější informování.

 

 

Vytisknout