Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

Expedice Bosna 2

 O labyrintu Ravne jsem se moc v prvním příspěvku nezmínil. Nejen jeho archeologický výzkum, ale i jeho zdravotní přínos pro lidský organismus je zarážející. Existuje v něm síť chodeb, křižovatek, komor a podzemních vodních nádrží.

 

V labyrintu není žádné negativní záření (Hartman, Curie…), přirozená radioaktivita, nebo negativní energie z podzemních zdrojů vody. Proto je tato lokalita jedním z nejbezpečnějších míst na světě, je prospěšná pro ochranu zdraví a revitalizaci. Je zde vysoká koncentrace záporných iontů, které čistí vnitřní prostory labyrintu od bakterií a virů. To vysvětluje příznivý vliv labyrintu na lidský organismus.

 

Uvnitř labyrintu naměřili ultra nízkou elektromagnetickou frekvenci, Schumannovu rezonanci 7,83 Hz. Je to nejlepší energetické pole pro všechny živé bytosti. Je zajímavé, že mimo labyrint je elektromagnetická frekvence 10 – 15 Hz, což způsobuje napětí a stres.

 

V labyrintu jsem zažil stavy klidu, vyrovnanosti a až mystického vnímání. O poslední meditaci už jsem psal v prvním příspěvku nazvaném Expedice Bosna a teď bych rád jen upozornil na světelné body, kola, nebo koule, které se objevují na fotografiích z různých fotoaparátů nebo mobilů. Níže uvedené filmové záběry od K2 porovnejte v pohybu s fotkami, které jsem pořídil.

 

Celé mě to znovu nutí si pokládat otázky.

Co je to za energii? Je možné, že na této planetě je tak krátce, že jí ještě nikdo neobjevil a nebo je tu od pradávna?

Je snad jen v labyrintech a na pyramidách?

Je snad možné, že ji dnešní vědci  znají a jen ji zatajují?

Je možné, že má tato energie nějaké vědomí, když se převážně nachází v energeticky čistých místech?

Je to živé pole energie, která jsou obdařena vlastní vůlí, vlastním vědomím, existují na vyšším stupni vývoje, než je náš?

Jsou to mimořádně laskavé bytosti, vyhýbají se negativním prostorům, láska, radost a dobrá vůle je přitahuje a svým objevením je zvícenásobí?

Existuje jich více druhů a lze tím vysvětlit rozmanitost jejich forem a barev?

Pohybují se bez překážek mezi různými dimenzemi i z jednoho okamžiku na druhý?

Je možné, že mezi předáváním a přijímaním energie se konstrukce koule uvolní, místo pevné je spíše protrhaná a září silným světlem?

 

 video: " Energie megalitu K2 "

 

 

 

Vytisknout