Aktuality

Novinky

Voňavé Aktuality

7000 let stará kosmická loď

 Na vědeckém kongresu se mluvilo o mimozemských civilizacích a 7000 let staré kosmické lodi 


thumbnail

Na Indian Science Congress byste určitě neočekávali, že se bude hovořit o starověkých létajících strojích. Na kongresu hovořil Narendra Modi, premiér, a další prestižní vědci z celého světa. A poprvé v rámci historie kongresu se prezentovalo také právě o starověkých kosmických lodích. O těchto létajících lodích se hovoří už v Sanskrtu v mnoha textech. Ještě úžasnější však je, že tento typ mimozemsky zkonstruovaných lodí není omezen jen na Sanskrt, ale je obsažen také v jiných starověkých civilizacích, které se rozkládají všude možně po světě. 

 

 

To však neznamená, že je to pravda a že by tyto objekty měly být vědecky zkoumány bez jakékoli objektivity, výsměchu a odsouzení. Předsudky v takových bádání asi zůstanou navždy.

Je však úžasné, že se na velmi důležitých hlavních vědeckých konferencích o starověkých létajících objektech hovoří. To je velký úspěch.

Přednáška byla vedena kapitánem jménem Anand Bodas, vysloužilým pilotem a vedoucím pilotního výcviku. Prezentace nesla název Starověké indické vědy v Sanskrtu. O létajících objektech bylo řečeno toto: Je to odkaz na starověké letectví (v kostelní písni v Sanskrtu). Základní struktura měla 60x60 stop. V některých případech až 200 stop. To byla jumbo letadla, která měla asi 40 malých motorů. Dnešní věda ani neví o pružném výfukovém systému letadla.

Zdroj: ce.com

Vytisknout